купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02232019Новини:

Легальна зайнятість

DSCN9756

Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту. 4 липня 2018 року Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з бюро правової допомоги проведено семінар на тему :«Легальна зайнятість».

Мета заходу – розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю.

Фахівець служби зайнятості Галина Левкун розповіла про переваги офіційного працевлаштування, про ризики, які криє в собі нелегальна робота, та про пастки, які можуть влаштовувати при цьому шахраї. Представник Бюро правової допомоги Лілія Мороз наголосила, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин. Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом Законів про працю України, Законом України «Про зайнятість населення».

Наприкінці заходу всі присутні дійшли єдиного правильного висновку про те, що трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі, з дотриманням відповідних соціальних гарантій, що лише легальне працевлаштування гарантує забезпечення усіх конституційних прав громадянам.

интернет магазин бытовой техники