купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Ліквідація наслідків повені, контроль ситуації з коронавірусом та виконання програми «Велике будівництво» – питання, про які ішлося на нараді у Віталія Федоріва

IMG_8551
Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів чергову робочу нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА.

«Сьогодні перед нами стоять основні виклики – подолання наслідків червневої стихії, проведення ефективних заходів у боротьбі з коронавірусом та виконання  програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – наголосив посадовець. – Ці питання потребують скоординованої та оперативної роботи всіх структур як на обласному рівні, так і влади на місцях».

Посадовець зазначив, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за  результатами селекторної наради окрему увагу необхідно зосередити на питаннях використання коштів, які надійшли від держави для компенсацій жителям області, що постраждали від стихії, та виконання першочергових  робіт на критичних об’єктах, а це відновлення зруйнованих мостів, дамб та доріг.

Віталій Федорів наголосив на скоординованих діях голів РДА та ОТГ при виконанні робіт на 15-ти об’єктах, які входять у президентську  програму «Велике будівництво».

«Заходи в Брошнів-Осадському ліцеї, реконструкція з добудовою Яремчанської  школи №1 та капітальний ремонт Городенківської школи №2 проходить згідно графіка, а от  будівництво модульного спортивного залу «Молодіжний центр» в селі Королівка Коломийського, будівництво дитячого садка в с. Верхній Ясенів Верховинського районів  потребують посиленої уваги. Також потрібно готувати  перелік обєктів, які в рамках цієї програми ми будемо будувати з нуля у 2021 році»,- зазначив Фіталій Федорів.

 Керівник області доручив і надалі продовжувати роботу щодо організації виплат постраждалим людям, адже це є першочерговим завданням.

 Органам влади на місцях доручено впродовж вихідних завершити роботу з визначення переліку обєктів, які потребують відновлення після повені.  Для координації дій з наступного тижня будуть проведені  спільні оперативні наради з керівниками районів та ОТГ.

интернет магазин бытовой техники