купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
11262020Новини:

Марина Порошенко у Коломиї поспілкувалася із учнями спеціалізованої школи

Прикарпаття з робочою поїздкою відвідала дружина Президента України Петра Порошенка Марина Порошенко.

Вона побувала у місті Коломия, де ознайомилася із роботою спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Тараса Григоровича Шевченка.

Дружина Президента завітала до медіатеки, яка функціонує вже два місяці у загальноосвітньому закладі,  та зазначила, що її діяльність є невід’ємною складовою новітнього навчального процесу.

Зазначимо, що фонд медіатеки на сьогодні налічує 18 тисяч книг, посібників, комп’ютерних презентацій тощо. Також учні школи  мають доступ до мережі  Інтернет. Окрім того, у медіатеці проводяться пізнавальні уроки та презентуються фільми .

«Медіатеки – це вже обов’язкова вимога «Нової української школи», а також відремонтованих шкіл, – зазначила Марина Порошенко. – Це  дає змогу дітям «подружитися» з літературою.

Також Марина Порошенко завітала до інклюзивно-ресурсної кімнати, яку відкрили у школі, та поспілкувалася із дітьми, які навчаються в ній.

Як зазначила дружина Президента, Івано-Франківщина долучилася до проекту впровадження інклюзивної освіти у листопаді минулого року.

«Наразі інклюзивне навчання в області організовано для 414 дітей із особливими освітніми потребами у 238 закладах середньої освіти. Це майже на 50 відсотків більше у порівнянні з минулим роком, – підкреслила Марина Порошенко. – Також на Прикарпатті діють два десятки сучасних інклюзивно-ресурсних центрів, які прийшли на зміну застарілій системі психолого-медико-педагогічних консультацій».

интернет магазин бытовой техники