купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03022021Новини:

Марія Савка: Робота правоохоронних органів Прикарпаття має бути спрямована на позитивний результат

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка взяла участь у спільній нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася в обласній прокуратурі. Розглядалося питання стану боротьби зі злочинністю за 6 місяців цього року.

Нараду провів прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк. На заході були присутні начальник головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош, начальник головного управління Державної фіскальної служби в області Ірина Столярик, в.о. начальника управління Служби безпеки України в області Микола Лисененко, керівники окремих структурних підрозділів прокуратури та місцевих прокуратур, структур ГУНП та ДФС в області, обласного управління лісового та мисливського господарства та інші.

За словами Олександра Стратюка, впродовж першого півріччя в області розкрито 47 % кримінальних правопорушень. Попри це залишаються нерозкритими 30 умисних вбивств минулих років. Цьогоріч виявлено шість організованих груп, члени яких вчиняли злочини у сферах незаконного обігу наркотичних засобів, грального бізнесу, незаконного обігу підакцизних товарів та займалися шахрайством в аграрному секторі. Водночас, за словами прокурора, відсутні суттєві результати розкриття злочинів у сфері організованої злочинності, публічних закупівель, земельних правовідносин, надрокористування. Потребує активізації робота з розслідування кримінальних порушень у бюджетній сфері.

Акцентувалося на пріоритетних нині завданнях для правоохоронних та контролюючих органів, серед яких запобігання розкраданню бюджетних коштів під час проведення ремонтів доріг місцевого значення, вчиненню злочинів незаконного використання надр, забезпечення відшкодування завданих державі збитків, вилучення із незаконного обігу товарів підакцизної групи, запобігання злочинам у сфері незаконного обігу зброї, посилення протидії корупційним проявам та ряду інших.

Перший заступник голови ОДА Марія Савка відзначила роботу правоохоронних органів, спрямовану на позитивний результат, та підкреслила важливість порушуваних питань.

Окремо посадовець зупинилася на профілактиці злочинів, у тому числі вчинених неповнолітніми, та донесенні до громадськості інформації про роботу правоохоронців.

«Наша держава обрала шлях цивілізованого демократичного суспільства. Однак дуже часто поняття демократії замінюється поняттям вседозволеності. Спільним завданням як правоохоронних органів, так і органів виконавчої влади та місцевого самоврядування бачу формування у наших громадян розуміння того, що демократія – це у першу чергу законослухняність кожного, дотримання норм законодавства», – наголосила Марія Савка.

интернет магазин бытовой техники