купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Ми маємо зробити все, щоб діти, не виїжджаючи з України, жили в Євросоюзі – Президент

Під час робочої поїздки до Дніпра Президент Петро Порошенко поспілкувався з учасниками обласного дитячо-юнацького фестивалю талантів «Z_ефір».

 Звертаючись до присутніх у залі, Петро Порошенко зауважив,  що не хоче говорити про політику чи економіку, але закликає до спільної роботи задля європейського майбутнього дітей та України.

 «Шановні дорослі, ми з вами маємо зробити все, щоб ці діти, не виїжджаючи з України, жили в Європейському Союзі. Бо це найкращі діти», – сказав Глава держави.

 «Вони точно люблять своїх батьків, вони точно люблять своє місто, вони точно люблять свою державу. Вони сповнені сили, віри і оптимізму», – додав Петро Порошенко. Він висловив думку, що така налаштованість є символом повернення нашої країни у родину європейських народів, де панує верховенство права, високі соціальні стандарти і рівень життя людей, демократія і свобода слова, порядок на вулицях і головне – держава повертається обличчям до своїх людей.

 «Як на мене, це є дуже сильна мотивація для кожного з нас робити все можливе для того, щоб європейський рух в нашій країні точно був. Робити все можливе, щоб Україна більше не була розколота на дві частини – промосковську та проєвропейську. Як зіницю ока берегти нашу єдність, бо це все робиться в тому числі і для них (дітей – ред.). Вони точно мають зараз величезні шанси жити у великій країні – країні Україна. Країні вільних, заможних і щасливих», – наголосив Президент.

 Глава держави побажав учасникам фестивалю успіхів та перемог.

 Переможці фестивалю 2018 року підготували для Петра Порошенка сюрприз – у вокальному та оригінальному жанрах Каріна і Максим виконали Гімн України в оригінальній сучасній обробці. До його виконання долучилися і присутні у залі.

 Президент також поспілкувався із учасниками, глядачами та сфотографувався з ними.

 Дитячо-юнацький фестиваль «Z_ефір» проводиться з метою створення для дітей та молоді можливості творчого спілкування та подальшого розвитку їх таланту.  У фестивалі беруть участь професійні та аматорські творчі колективи та виконавці різних жанрів традиційного, класичного, сучасного музичного, хореографічного, театрального, спортивного та інших видів мистецтва, віком від 5 до 16 років, які мешкають у Дніпропетровській області.

 Юні таланти демонструють свої здібності у вокальному, хореографічному, театральному мистецтві, інструментальному та оригінальному жанрах.

интернет магазин бытовой техники