купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09272020Новини:

«Ми – надія твоя, Україно!»

Вже традиційно 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Івано-Франківську проходить свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!»

Щороку керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, ректори та науковці вищих навчальних закладів нагороджують здібну, творчо обдаровану молодь. Це саме ті учні, котрі досягли найвищих результатів у інтелектуальних, мистецьких, спортивних змаганнях.

Пошанувати обдарованих дітей цього дня завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк; голова постійної комісії з питань освіти і науки та свободи слова Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий; директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Мирослав Габорак; ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як; директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, представники вищих навчальних закладів області, освітяни краю.

На святі-зустрічі «Ми – надія твоя, Україно» удостоїли учнів, які посіли призові місця на всеукраїнському рівні у предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсах, екологічних програмах і проектах, конкурсах юних техніків, професійної майстерності, всеукраїнських конкурсах-фестивалях художньої самодіяльності, всеукраїнських туристсько-краєзнавчих експедиціях, історико-географічних експедиціях учнівської та студентської молоді, чемпіонатах України з різних видів спорту.

Загалом на святі відзначили грамотами та грошовими винагородами 156 юних прикарпатців.

Не оминули увагою й учителів, які організовували роботу з обдарованими учнями. Грамоти та премії вручили 137 педагогам.

Наш район представляли і були нагороджені:

Бундзяк Ольга Петрівна, учениця 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького , за зайняте ІІ місце в олімпіаді з екології та ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція зоології, ботаніки, базова дисципліна – біологія).

Гавриш Юліан Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з екології.

Драганчук Даніслав Євгенович, учень 9 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького , за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з історії.

Іванишин Денис Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з історії.

Клейнота Владислав Ігорович, учень 8 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з хімії.

Радецький Василь Миколайович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з історії.

Стефурак Тарас Іванович, учень 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії.

Цюмпала Святослав Андрійович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, за зайняте ІІІ місце       у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція загальної біології,  базова дисципліна – хімія).

Бундзяк Петро Васильович, учитель екології Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького.

Віжняк Михайло Дмитрович, учитель географії Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького.

Никифорук Оксана Дмитрівна, учитель екології Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Олексин Мирослава Дмитрівна, учитель історії Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького.

Струк Ольга Василівна, учитель хімії Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

 

интернет магазин бытовой техники