купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09262020Новини:

Ми – за здоровий спосіб життя

В рамках проведення обласної акції «Бібліотеки  за здоровий спосіб життя» в районній книгозбірні розпочав свою роботу новостворений клуб «Ми – за здоровий спосіб життя». Метою якого є підвищення культури ведення здорового способу життя серед мешканців громади за допомогою різноманітних форм бібліотечної діяльності.

З мобільним Днем інформації «Ми за здоровий спосіб життя» до учасників літнього мовного табору «Super star», який діє при Городенківській ЗОШ №1 I-III ст. звернулася завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук, яка в своєму виступі наголосила на тому, що особливу тривогу викликає той факт, що в молодіжному середовищі сьогодні формується певна схильність до шкідливих звичок: алкоголь, наркотики, агресія, ненормована лексика та ін. І тому, бібліотека в даному випадку, буде не тільки інформаційним, але й організаційним центром, площадкою для проблемних та дискусійних зустрічей. В майбутньому, на засіданнях клубу плануються зустрічі з медпрацівником, практикуючим психологом, з людьми, які досягли успіхів, сповідуючи здоровий спосіб життя. Все це буде проводитись в форматі різноманітних та цікавих інноваційних форм бібліотечної роботи.

Бібліотекар юнацького абонементу Ірина Мухіна здійснила інформаційний екскурс «Тенети небезпеки» по книжкових виданнях з фондів бібліотеки в якому зазначила, що по статистиці кожний третій школяр хоча б раз у місяць вживає напитки, які містять алкоголь або міцний алкоголь. Адже, здоровий спосіб життя передбачає дотримання виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я людини. Бібліотекар зазначила, що «модний» підліток це той, хто знає близько 100 слів ввічливості, веде правильний спосіб життя, читає книги.

интернет магазин бытовой техники