купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Молода гвардія відкриває 5 зміну

молода гвардія 5 зміна

28 травня 2018 року 32 дітей нашої області поїхали на відпочинок до УДЦ «Молода гвардія», серед них 1 дитина з Городенківського району.

5 тематична зміна “Вір у себе – будуй Україну”, що проходитиме з 29 травня по 18 червня 2018 року збере у дитячому центрі учасників фінальних змагань ХХV Всеукраїнської Спартакіади „Повір у себе” серед дітей-інвалідів та дітей соціально-уразливих категорій.

У програмі зміни – проведення інтеграційно-мистецького фестивалю образотворчого, декоративно-прикладного,  літературного,  музично-театрального , фото-мистецтва, який виллється у підсумкову концертно-показову программу „Абетка України”.

Інтелектуали матимуть змогу зійтися у дебатному турнірі „Спорт – це здоров’я”;  відвідати години медіаграмотності,  пограти у настільну гру-змагання „Українська революція 1917-1921років”. Поєднати творчість, багатство почуттів та знання сучасних технологій можна буде, взявши участь у конкурсі соціальних проектів – соціальні ролики, інтерактивні театри.

Насолоду, яку дарує туристичний екстрим, можна буде, відвідуючи туристично-розважальний «Мотузковий парк» , наметове містечко чи ставши учасником змагань з геокешингу.

День морських пригод з аеробікою, конкурсом піщаних інсталяцій, театром боді-арту та танцювальним круїзом стане чудовим початком морського купального сезону!

Обов’язкові складові кожної зміни в дитячому центрі – спортивні змагання,  заняття у творчих гуртках і спортивних секціях, захопливі екскурсії зеленим музеєм та центром м. Одеси, відвідування одного з театрів, квест-ігри, конкурси, дискотеки, концерти, шоу – неминуче принесуть бурхливе море задоволення кожному учаснику зміни.

 

 

интернет магазин бытовой техники