купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

На Городенківщині відбулися урочистості до Дня створення УПА та Дня захисника України.

Святкування розпочалися із Богослужіння у церквах району.

У місті Городенка урочистості  відбулися біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці ”Всіх Воїнів”.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун, голова районної ради Іван Мандич, заступник міського голови Роман Григорів, голова районної спілки учасників АТО Михайло Човганюк, учасники АТО та громадськість міста.

Отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз провели спільну молитву за воїнів, які захищають нашу державу  на Сході України і всіх тих, які полягли за волю і незалежність нашого народу.

З теплими словами вдячності та привітанням до учасників заходу звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун та голова районної ради Іван Мандич побажавши всім здоров’я, миру, злагоди та подякували учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну, її незалежність та цілісність.

«За останні роки наша армія значно зміцнилася, отримала сучасне озброєння. Фактично нам вдалося з нуля створити нову армію, яку підтримує і поважає український народ, зупинила агресора та надійно стоїть на захисті рідної землі, – зазначив Ярослав Левкун. – Символічним є те, що з ініціативи Президента України Петра Порошенка гасло Української Повстанської армії «Слава Україні!» цьогоріч стало офіційним військовим вітанням українських військовослужбовців».

Також із щирими словами вшанувань та найкращих побажань до присутніх звернувся голова спілки учасників АТО Михайло Човганюк.

За проявлену особисту мужність  під час виконання військового обов’язку  та героїзм  було нагороджено учасників АТО медалями «За заслуги перед Городенківщиною».

Хвилиною мовчання  було вшанувано пам’ять Героїв, які полягли у боях, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

Переможців районних конкурсів патріотичної пісні, патріотичної поезії та конкурсу пісні і строю було нагороджено грамотами та за сприяння мецената Романа Калина грошовими винагородами.

Учні міських шкіл та вихованці районного центру творчості учнівської молоді подарували присутнім патріотичні пісні і вірші.

На сільському кладовищі села Котиківка, біля могили Борцям За Волю України, отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз і священик села Котиківка Висиль Гавриш відправили поминальну панахиду.

Перед присутніми виступили голова районної ради Іван Мандич, учасник АТО Андрій Кравець, керівник районної станиці братства ОУН-УПА Орест Іванишин. Патріотичні пісні виконав аматорський хор села.

интернет магазин бытовой техники