купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Нарада з розпорядниками бюджетних коштів

CIMG0387

18 грудня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Степана Михайлюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації – розпорядниками бюджетних коштів.

Учасники наради обговорили питання внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель.  Зокрема, акцентували увагу на посиленні контролю за плануванням закупівель товарів, робіт та послуг, а також на необхідності ретельного вивчення потреб та обсягів закупівель.

Додатково.

       Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №114-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 19 вересня 2019 року.

Закон має на меті забезпечення ефективного, прозорого та якісного здійснення публічних закупівель, запобігання проявам корупції, розвиток конкурентного середовища та добросовісної конкуренції у сфері публічних закупівель в Україні.

   Документ містить низку нововведень, які сприятимуть підвищенню ефективності закупівель, запровадженню персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконаленню механізму оскарження тендерів, гармонізації з міжнародними стандартами.

Зокрема, згідно із законом, використання електронної системи ProZorro стає обов’язковим для здійснення державних закупівель вартістю від 50 тисяч гривень (раніше поріг був від 200 тисяч гривень). Це допоможе вивести з тіні понад чверть мільйона закупівель на рік.

интернет магазин бытовой техники