купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03032021Новини:

“Невичерпне джерело людської душі”

3 березня 2019 р . в будинку культури с . Росохач відбулася зустріч учасників колективів народної творчості . Працівники культури заздалегідь готувалися до цього вечора вшанування, де було пошановано людей , які роками віддають свій талант і дарують глядачам приємні хвилини відпочинку. Зібралися понад 40 учасників із різних колективів : Народний аматорський вокальний колектив ” Берегиня” , Народний аматорський фольклорний колектив “Надвечір’я”, молодіжний вокальний ансамбль ” Самоцвіти “, чоловічий вокальний ансамбль ” Росохацькі парубки ” та фольклорний колектив ” Старожили ” .

Розпочалася зустріч із перегляду відеофільму з кожного проведеного творчого звіту за останні 10 років. Учасники із задоволенням дивилися уривки дійства на сцені . Вони , по суті , ніколи не були глядачами, тому що їхня роль завжди: як не на сцені , то за кулісами . Під час перегляду були жваві обговорення , бо за 10 років життя людини відбуваються значні зміни. І сміялися, і тішились, та були і сльози смутку. Тому що багато людей уже не з ними. Хтось за викликом долі виїхав за кордон, а ще гірше – дехто пішов назавжди .

Між переглядами були для “артистів” сюрпризи. Учасниками із театру мініатюр були підготовлені гумористичні описи. Працівники закладу дарували їм цікаві художні номери.

Із словами вдячності виступили сільський голова Михайло Федорів та директор будинку культури Марія Микитчук.

интернет магазин бытовой техники