купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09252020Новини:

Обговорено питання взаємодії Держпродспоживслужби та лікувальної мережі при виникненні загрози епідемічному благополуччю

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29 січня 2020 року працівниками  Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  проведено семінар-навчання на тему: «Взаємодія територіальних органів Держпродспоживслужби та лікувальної мережі Коломийського району в разі виникнення події чи ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей» з завідувачами амбулаторій загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської Районної ради».

Захід був спрямований на  вивчення Регламенту дій у випадках ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь.

Основну увагу присутніх було звернуто на виконання вимог Постанови від 21.08.2019 року №818 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення». Учасникам семінару  роз’яснено порядок надання інформації про події та ситуації, що становлять загрозу життю і здоров’ю, санітарному та епідемічному благополуччю населення.

В підсумку семінару-навчання визначено основні напрямки співпраці Коломийського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та лікувальної мережі Коломийського району в разі виникнення ситуацій, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей.

 

 

 

интернет магазин бытовой техники