купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01202021Новини:

ОГОЛОШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ»

Відповідно до наказу НАДС  оголошено Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом» у трьох номінаціях: «Краща практика підтримки залученості персоналу в державному органі», «Краща практика організації віддаленої роботи в державному органі», «Краща практика наставництва в державному органі». Заповнену заявку на участь у Конкурсі необхідно надіслати до 11 листопада 2020року на електронну пошту  rada@nads.gov.ua

Служби управління персоналом органів державної влади запрошуються взяти участь у Конкурсі на трьох рівнях: І рівень – служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення; ІІ рівень – служби управління персоналом органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя; ІІІ рівень – служби управління персоналом центральних органів виконавчої влади, органів державної влади, юрисдикція яких поширюється на всю територію України (включаючи служби управління персоналом Офісу Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та Державної судової адміністрації України).

Нагородження переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться в грудні 2020 року на засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.

Заявку на участь у конкурсі та положення про Всеукраїнський конкурс можна завантажити за посиланням  https://nads.gov.ua/news/ogolosheno-vseukrayinskij-konkurs-krashchi-praktiki-upravlinnya-personalom

Додаткову інформацію про участь у Конкурсі надає Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС за телефоном: (044) 256 00 28.

 

интернет магазин бытовой техники