купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03032021Новини:

Олег Гончарук зустрівся із із Почесним Консулом Бельгії у Львові Ярославом Гарцулою

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Почесним Консулом Бельгії у Львові Ярославом Гарцулою.

Темою спілкування стало обговорення тісних торгівельних взаємозв’язків між Україною та Бельгією.

Зокрема зазначалося, що наразі бельгійські підприємці зацікавлені у започаткуванні власної справи на теренах нашої держави, у тому числі, й на території Прикарпаття.

«Івано-Франківщина  – відкрита для іноземного інвестора, – наголосив Олег Гончарук. – Ми завжди раді допомогти у вирішенні проблемних питань, що стосуються розвитку підприємництва в області. У нас є багато привабливих проектів, реалізація яких сприятиме успішним досягненням у різних галузях економіки».

Зі свого боку, Ярослав Гарцула зауважив, що на сьогодні бельгійські підприємці потребують детальнішої інформації про потенціал Прикарпаття. З метою презентації інвестиційних можливостей представникам іноземної бізнес-спільноти варто організувати форум, який допоможе популяризувати інноваційні та інвестиційні проекти області серед бельгійських підприємців.

Слід також додати, що Івано-Франківщина має досвід співпраці із бельгійським інвестором, адже вже понад два десятки років в області працює підприємство ТОВ «Таркетт Вінісін» у місті Калуші.

интернет магазин бытовой техники