купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02212020Новини:

Особливості зайнятості молоді

DSCN2982

16 грудня 2019 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг для молоді, яка перебуває на обліку в службі зайнятості.

Метою заходу було підвищення впевненості у власних можливостях при пошуку роботи, визначення особистих професійних цілей, формування навичок самопрезентації.

Проблеми молодих людей, які хочуть працевлаштуватися, але не можуть — це наслідок невідповідності свідомих бажань і підсвідомих намірів. Внаслідок цього виникають стреси, емоційні переживання. Правильна і своєчасна професійна орієнтація безпосередньо впиває на психологічне здоров’я. Також впливає і виявлення  причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування.

Саме, чи можна запобігти труднощам, які виникають під час працевлаштування, що необхідно для цього та від чого залежить успішне працевлаштування молоді обговорювалось під час проведення тренінгу.

На закінчення заходу учасники анонімно заповнювали анкети, де відповідали на запитання та записували свої побажання відповідно до проведеного тренінгу.

интернет магазин бытовой техники