купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05312020Новини:

Пам’яті Анатолія Матвієнка

Фото Матвієнко

На 68 році  пішов із життя Матвієнко Анатолій Сергійович – видатний державний діяч, один із лідерів національно-демократичних  сил України, відомий політик, добра і чуйна людина.

Полум’яний патріот і справжній українець доклав багато зусиль для утвердження і розвитку незалежної України, любив і підтримував українську культуру, освіту, медицину. Пов’язавши свою долю із нашою краянкою, став шанованою людиною на Прикарпатті і, особливо  Городенківщині, яка поряд із Вінничиною стала його другою домівкою. В останні роки Анатолій Сергійович займався впровадженням багатьох проєктів на Івано-Франківщині і зокрема у нашому районі – проєкт розвитку місцевих громад, дитяче свято на «літнього» та «зимового» Миколая, тощо…

Громадськість району завдячує Анатолію Матвієнку за десятки реалізованих соціальних програм, спрямованих на покращення добробуту населення.

Нехай ця непоправна втрата дає нам усвідомлення того, що лише добрі і світлі почуття, безкорисливість і любов до рідної землі рухають світ уперед. Гіркий біль стискає наші серця і ми в пошані схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю про людину, яка творила добро для рідного краю.

Нехай наше співчуття буде краплиною розради в гіркі хвилини розлуки.

 

Районна державна адміністрація

Районна рада

интернет магазин бытовой техники