купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07112020Новини:

Пам’яті Сергія Дідича – Героя Небесної Сотні

Відповідно до Указу Президента України № 69/2015  на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначаємо щорічно 20 лютого.

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна… Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го… Її важко буде дочитати до крапки…

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу… Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

Саме сьогодні минає п’ята річниця світлої пам’яті нашого земляка, прекрасної людини-патріота, Героя України Сергія Дідича, який загинув на Майдані у Києві, героїчно відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи кожного українця. Сотник Майдану, депутат районної ради спалахнув яскравою зіркою  над Україною, щоб вічно освічувати разом з Героями Небесної Сотні шлях своєму народові до правди, до кращого майбутнього.
Ми сьогодні у скорботі, і з великою вдячністю і шаною бережемо світлий образ та ім’я Героя.

Голова райдержадміністрації                                            Голова районної ради

Ярослав Левкун                                                                       Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники