купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252020Новини:

Перевірка роботи соціальних робітників та обстеження умов проживання громадян, що перебувають в складних життєвих умовах

Сьогодні комісією в складі керівника апарату Степана Михайлюка, сільського голови с. Далешево Петра Малика, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександри Беспалової та представників амбулаторії та сільської ради здійснено обстеження матеріально-побутових умов жителів с. Далешево сім»ї Д.( мати 1944 р.н та дочки 1966 р.н ).

В ході обстеження встановлено, що дочка живе разом із своєю  дуже хворою матір’ю в край незадовільних матеріально-побутових умовах. Будинок негазифікований, відключене електропостачання через наявність боргу перед ТОВ «Прикарпатенерготрейд», немає водопостачання. Єдиним доходом сім’ї – є пенсія матері. Матері комісією було запропоновано влаштування в Тишківське відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, від чого вона категорично відмовилась.  Також комісія запропонувала звернутись із письмовою заявою на ім’я голови  Городенківської РДА для надання одноразової грошової допомоги.

интернет магазин бытовой техники