купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
11242020Новини:

Перша сесія Городенківської міської ради

126390378_2949347368684774_775833025056850290_n
Сьогодні у залі засідань Городенківської районної державної адміністрації відбулася перша сесія Городенківської міської ради, Коломийського району. Засідання розпочалося з Гімну України. Після чого отець-декан УПЦ КП Богдан Мороз та отець-декан УГКЦ Ігор Левицький уділили Боже благословення на подальшу працю.
       Секретар територіальної виборчої комісії Андрій Кемський оголосив офіційні результати виборів до місцевих рад, відповідно до яких головою Городенківської міської ради обрано Богдана Кобилянського, а також вручив йому та депутатам обраної ради посвідчення.
     Перед присутніми виступили з привітальними словами депутат обласної ради Володимир Семенюк, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, голова районної державної адміністрації Володимир Лавасов, заступник голови районної ради Галина Дідич, в.о. міського голови Любомир Музичка, які побажали реалізації всіх задуманих проектів, справжньої командної роботи та позитивних результатів, натхнення, успіхів на новій високій та відповідальній посаді.
    Богдан Кобилянський у своєму виступі зазначив, що він усвідомлює велику відповідальність за роботу і запевнив депутатів та всю об’єднану територіальну громаду у своїй готовності докласти всіх зусиль задля виконання поставлених перед ним завдань. Зазначив, що докладе максимум зусиль для вирішення нагальних проблем життєдіяльності району. Наголосив, що тільки спільними зусиллями можемо досягнути якісних результатів у праці на благо Городенківщини.
   На сесії обрано секретаря міської ради, затверджено Положення та утворено постійні комісії Городенківської міської ради.
интернет магазин бытовой техники