купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

Першовересень на Городенківщині

20190902_083855

День Знань та свято першого дзвоника сьогодні відбулися у всіх навчальних закладах району.

         Привітати учнів, батьків та вчителів із святом знань у Городенківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завітав голова  районної державної адміністрації Ярослав Левкун. «Дорогі першокласники, сьогодні для вас надзвичайно хвилюючий день, саме тому хочу побажати вам успіхів, зростати енергійними, здоровими, щасливими і слухняними. Шановні старшокласники, у вас розпочинається відповідальний період у шкільному житті, проведіть його результативно, отримайте гарні оцінки і оберіть щасливу дорогу в доросле життя, а педагогічним колективам – нових звершень та творчої самореалізації» – зазначив керівник району у своєму виступі.

        Духовні отці поблагословили учнів та вчителів на творчу працю.

     Керівник району вручив сертифікати 1-А та 1-Б класам Городенківського ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 на отримання мультимедійний комплекс.

     Основним акордом святкової зустрічі став довгоочікуваний перший дзвоник.

    Важливо відзначити, що в цей день під час урочистостей з нагоди Дня знань в усіх навчальних закладах району хвилиною мовчання вшанували Героїв України, які загинули в зоні АТО під час захисту української державності, виборюючи право всім українцям на вільне демократичне європейське майбутнє.

    Після урочистої лінійки всі школярі відвідали перший урок, тема якого – «Щоб у серці жила Батьківщина: до 28-річчя незалежності України». Основний зміст першого уроку спрямований на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Перебуваючи на заняттях, школярі мали можливість роздумувати про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, про сьогодення і перспективи України.

 

интернет магазин бытовой техники