купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

Підготовка до осінньо – зимового періоду

Адміністрація Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводить перевірку стану готовності Тишківського відділення стаціонарного догляду   для нормального та безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Відповідно до затвердженого плану заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021рр. проводиться аналіз проходження опалювального сезону 2019-2020рр. та вживаються відповідні заходи з метою недопущення  минулорічних недоліків.

Проведено перевірку стану підвалу та горища. Дерев’яні конструкції горища оброблені вогнетривким розчином. У відділенні встановлено автоматичну протипожежну сигналізацію. Перевірено  первинні засоби пожежогасіння, зокрема вогнегасники, які перезаправляються відповідно до встановлених норм.  Інженером з охорони праці проведено інструктаж з правил техніки безпеки з працівниками відділення . Забезпечено в повному обсязі підопічних стаціонарного відділення теплим одягом та взуттям, що був у вжитку. Також частково здійснено заготівлю продуктів харчування та консервації для організації харчування в даному закладі.

интернет магазин бытовой техники