купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03012021Новини:

Підприємців району привітали із їхнім професійним святом

CIMG0324

Щороку у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято було встановлене Указом Президента 05 жовтня 1998 року. Метою його стало підкреслення важливості підприємницької діяльності у розвитку економіки нашої країни та демократії.

     Сьогодні, 30 серпня, напередодні відзначення Дня підприємця, голова  райдержадміністрації Ярослав Левкун та голова районної ради Іван Мандич, т.в. о. міського голови Любомир Музичка привітали підприємців Городенківського району з нагоди їх свята та вручили Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації, медалі «За заслуги перед Городенківщиною», грамоти керівництва районну.

    «Ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні та в Городенківському районі зокрема реформ, підвищенню конкурентоспроможності, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте на потреби кожного споживача, – зазначив у вітальній промові Ярослав Левкун, – Щиро бажаю вам розвитку, процвітання, надійних партнерів. Нехай кожна започаткована вами справа буде завжди вдалою та успішною!».

         Підприємців краю привітали  аматори сцени.

интернет магазин бытовой техники