купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
12152019Новини:

«Підступна холера»

78-IЛЮСТРАЦЯ-МЕД. РЕКЛАМА

Людина, що живе в наших краях і не відвідує чужі країни, може бути впевнений, що холеру він не захворіє. Однак така небезпека виникає під час подорожей по Близькому та Далекому Сходу, Африці чи Китаю: у цих країнах це інфекційне захворювання дуже поширене.
Влітку завжди хочеться, щоб відпустка запам’яталася яскравими враженнями. В такий період особливо не хочеться захворіти, але на жаль50% захворювань виникає з вини самих людей через порушення елементарних правил гігієни: люди забувають мити руки, вживають немиті овочі та фрукти, купаються і ловлять рибу в заборонених місцях, купують продукти у випадкових, не пристосованих для цього місцях, несвоєчасно звертаються до лікаря.
Холера – інфекційне гостре захворювання. Характеризується ураженням тонкого кишечника, порушенням водно-сольового обміну, різним ступенем зневоднення.

Збудник – холерний вібріон. При кип’ятінні він гине через 1 хвилину. Утім деякі біотипи довгостроково зберігаються і розмножуються в йоді, в мулі, в організмах мешканців водойм.

Джерелом інфекції є людина. Вібріони виділяються з фекаліями, блювотними масами. Епідемії холери бувають водні, харчові, контактно-побутові та змішані.

Якщо є якісь ознаки зневоднення або підозра на кишкову інфекцію негайно звертатися в лікувальні заклади.

З метою профілактики Снятинська міжрайонна філія щорічно в період з червня по жовтень місяць проводить дослідження на холеру від людей та з обєктів довкілля, так у 2018 році було відібрано для дослідження16 проб води  на наявність холерного вібріона, позитивних знахідок не виявлено.

 

интернет магазин бытовой техники