купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності своїх дій

DSCN3219

2 березня 2020 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг для жінок, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Метою заходу було формування у безробітних позитивного і свідомого ставлення до свого професійного майбутнього, до активного працевлаштування; підвищення ефективності пошуку роботи; ознайомлення з  можливістю використання своїх здібностей, потенціалу в умовах сучасного ринку праці; формування адекватної самооцінки.

Гендерні особливості зайнятості жінок в сучасних умовах є одним із наслідків існуючої нормативної бази, що спричинило зростання зареєстрованого жіночого безробіття. Хоч безробіття у однаковій мірі є проблемою як для жінок, так і для чоловіків, але досвід засвідчує, що жінкам важче знайти роботу, ніж чоловікам. Наведені факти дають вагомі підстави при реалізації гендерної політики в Україні найбільшу увагу приділяти саме питанням становища жінки на ринку праці. Для цього необхідне перш за все чітке усвідомлення проблеми та підвищення рівня самооцінки і впевненості в ефективності своїх дій.

Під час проведення тренінгу учасникам надано інформацію як розвивати креативність і краще розуміти себе, підвищувати самооцінку, визначати свої сильні і слабкі сторони та визначати прагнення уникати невдачі в пошуку джерел вакансій, підтримуючи цим почуття самоповаги.

интернет магазин бытовой техники