купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

Попередимо торгівлю людьми – подолаємо проблему разом

Серед найважливіших прав людини, закріплених практично всіма міжнародно-правовими документами в галузі прав людини, а також Конституцією України, є право на життя, свободу, особисту недоторканність, право вільно пересуватися, вибирати місце перебування і проживання, свобода праці та іншої не забороненої законом діяльності. Торгівля людьми є однією з найжорстокіших форм порушення основних прав і свобод людини. Незалежно від виду експлуатаційної мети, торгівля має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб.

В рамках чергового Дня соціальної служби в секторі пробації, до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Городенківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена акція «Ні – торгівлі людьми!» для підоблікових, які відбувають покарання без позбавлення волі.

Основним завданням заходу було:

– привернення уваги осіб молодого віку до актуальних для українського суспільства проблем протидії торгівлі людьми;

– підвищення обізнаності з питань протидії торгівлі людьми.

         Провідний фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ навела приклади потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, шляхи уникнення небезпечних наслідків та убезпечення себе від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Розповіла присутнім, що торгівля людьми як негативне явище може виявлятися в різних формах – від викрадення дитини до  продажу з використанням обману. Жертви використовуються для примусової праці, проституції, порнографії та інших форм незаконного порушення прав та свобод громадян.

Присутні обговорили важливість проблемного питання у теперішній час, коли молоді люди шукають нелегального працевлаштування, коли діти залучаються до жебрацтва, коли байдужість людська може привести до сучасного рабства.

Учасники наголосили на дотриманні чіткого взаємоінформування щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми. По закінченні заходу, присутнім надано інформаційно – роздаткові матеріали з даної тематики.

301

интернет магазин бытовой техники