купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05312020Новини:

Послаблення карантину не означає його повну відміну, – Віталій Федорів

2020 05 13 брифін г ковід 1_(1)
У порівнянні з попередніми тижнями на Івано-Франківщині спостерігається зниження показників виявлення нових випадків інфікування COVID-19. На цьому під час чергового онлайн-брифінгу щодо ситуації із поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

За останню добу, повідомив посадовець, проведено 228 ПЛР-досліджень, при цьому підтверджено захворювання в 11 жителів області. Також зменшується кількість пацієнтів, які поступають до лікарень з підозрою на COVID-19. Впродовж минулої доби зафіксовано 15 таких випадків.

Загалом з початку фіксації захворювання на Прикарпатті налічувалося 4 тисячі підозр на COVID-19, загальна кількість захворілих прикрапатців на сьогодні 1144, з них 334 одужали. У 20 випадках захворювання фіксували у дітей, 10 з них уже отримали по два негативних результати на наявність коронавірусної інфекції.

Не зафіксовано впродовж останньої доби жодного випадку захворювання серед медичних працівників. У той же час серед захворілих медиків у 149 випадках підтверджено виздоровлення двома негативними ПЛР-тестами.

Водночас в нашій області зафіксовано й 63 випадки захворювання на COVID-19, які завершилися летально.

На переконання очільника ОДА, стабілізація ситуації із поширенням коронавірусу є результатом дотримання карантинних заходів. Він звернувся до мешканців Івано-Франківщини з проханням дотримуватися встановлених правил карантину, соціальної дистанції, маскового режиму тощо, а також до представників бізнесу, які розпочали роботу в дозволених галузях, щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Послаблення карантину не означає його повну відміну – підкреслив Віталій Федорів.

интернет магазин бытовой техники