купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252021Новини:

Послуги у сфері спадкового права

Як відомо, отримання спадщини в нашій державі відбувається за заповітом або за законом. Заповіт являє собою особисте розпорядження людини на випадок її смерті. Таким розпорядженням спадкодавець може визначити своїми спадкоємцями будь-яку особу або кілька осіб, незалежно від рівня відносин з ними.

Що стосується спадкування за законом, то воно відбувається у тих випадках, коли спадкодавцем не було складено заповіт, а також у деяких інших ситуаціях, таких, наприклад, як визнання заповіту недійсним, неприйняття (відмови) спадкоємців від спадкового майна, а також, коли заповітом не була визначена доля усієї спадщини.

Прийняття спадщини спадкоємцями за законом відбувається у порядку черговості, яка визначається ступенем їх споріднення зі спадкодавцем. Всього існує п’ять черг спадкування за законом.

  • Між тим, незважаючи на законодавчу урегульованість процесу спадкування, у житті нормативна регламентація доволі умовна, оскільки дуже часто виникають конфліктні ситуації з приводу оформлення права на спадщину, що стосуються строків вступу у спадщину га їх відновлення, оскарження заповітів, визначення черг спадкоємців, поділу спадкового майна тощо.

Але навіть за відсутності будь-яких суперечок вступ у спадщину починається з витратного за часом збирання необхідних документів, перелік і оформлення яких повинні чітко відповідати конкретним випадкам. Нерідко спори при оформленні спадщини закінчуються судовими позовами та довготривалою тяганиною.

У зв’язку з цим. процедура оформлення права на спадщину на практиці виявляється досить психологічно й технічно складною для спадкоємців померлого.

Проблеми при оформленні спадкових прав часто виникають також через юридичну неграмотність звичайних громадян та небажання чиновників допомагати людям у питаннях прийняття та оформлення спадщини.

Завдання фахівців відділу «Городенківське бюро безоплатної правової допомоги» у даному випадку – максимально допомогти їм у їхніх спадкових справах, провести усю необхідну консультаційну правову роботу та. за необхідності, представляти їхні інтереси в суді відповідної інстанції.

Перший крок до успішного прийняття спадщини – це консультація спеціалістів нашого бюро, яку Ви можете отримати, зателефонувавши за вказаними нижче номерами телефону або, безпосередньо, відвідавши офіс відділу «Городенківське бюро безоплатної правової допомоги».

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу з різних правових питань можна за адресою: м. Городенка, вул. Шевченка, 69, тел. 2-11-15.

 

интернет магазин бытовой техники