купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09242020Новини:

Відбувся XVII районний фестиваль для дітей з інвалідністю «Повір у себе»

78780958_623969531476355_4156534517160476672_n

Сьогодні, 10 грудня в Городенківському Палаці культури відбувся XVII районний фестиваль для дітей з інвалідністю «Повір у себе».

Метою даного свята є створення умов для реалізації особистого потенціалу, розвитку творчих здібностей, допомоги у соціалізації дітей та молоді з інвалідністю, а також привернення уваги громадськості до проблем цих дітей. В самій назві фестивалю наголошується, що діти повинні знати, що у них вірять і вірять у їх можливості.

Теплими та щирими словами звернулася  до дітей та батьків керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк та отець-декан Богдан Мороз. Вони побажали усім успіхів та віри у власні сили, щоб Господь протягом  життя зігрівав їх своєю ласкою і благодаттю. Присутні переглянули цікаву та насичену номерами концертну програму. Учасники фестивалю декламували вірші, співали пісні. Також до свята долучилися вихованці вокальних студіїй «Дзвіночок» (керівник Галини Парфенюк), «Едельвейс» (керівник Петро Тонковид), танцювальний колектив «Пролісок» (керівник Марія Осадчук), студія спортивно-бального танцю «Престиж» (керівник Світлана Жуковська).

Святкову лотерею провела постійна волонтерка даного свята в ролі «Зозульки». Всі учасники фестивалю отримали подарунки від організаторів заходу.

Висловлюємо вдячність директору Палацу культури Роману Осадчуку та волонтерам, які допомагали пригощати усіх присутніх смаколиками.

Організатор заходу – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

интернет магазин бытовой техники