купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Повір у себе

DSCN3415 (1)

30 червня 2020 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено вебінар «Повір у себе» для безробітних осіб з інвалідністю.

Мета заходу – допомога особам з інвалідністю в пошуку роботи, а також підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

В даному вебінарі взяли участь начальник Городенківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Перва та начальник відділу з питань соціального обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення Городенківської РДА Наталія Гавриш.

Фахівець районної філії проінформувала присутніх про шляхи співпраці служби зайнятості та людей з інвалідністю в період карантину, про права та обов’язки безробітних, а також про послуги, що надаються щодо вирішення питань зайнятості людей з інвалідністю.

Учасники дізналися про стан місцевого ринку праці та складові активного пошуку роботи, а також безкоштовні онлайн-сервіси навчальні програми «Coursera», «Prometheus», Освітній портал ДЦЗ, «Дія. Цифрова освіта»,  роботу Тelegram каналу «Повір у себе».

І.Перва надала інформацію про роботу системи безоплатної правової допомоги та про можливості осіб з інвалідністю отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

Н.Гавриш розповіла про напрямки соціальної роботи управління праці та соціального захисту населення, а також про надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

Під час вебінару учасники отримали відповіді на всі поставлені питання.

 

интернет магазин бытовой техники