купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08122020Новини:

Поводження з побутовими відходами

З 1 травня 2019 року вступили в силу нові Правила надання послуг з поводження з відходами, затверджені постановою Кабінету Міністрів України №318 від 27 березня 2019 року.

       Раніше відповідна послуга називалася “вивезення побутових відходів”, тепер  її назву змінено на “поводження з побутовими відходами”. Зміна формулювання у тому числі пов’язана зі спробою змінити ситуацію з наданням цієї послуги.

Відповідно до ЗУ «Про відходи», в поняття «поводження з відходами» включене не тільки вивезення на полігон, а дії, спрямовані на попередження утворення відходів, їх збирання, перевезення, сортування, зберігання, обробка, переробка, утилізація, видалення, знешкодження та захоронення.

В районі також проводиться відповідна робота в напрямку поводження з побутовими відходами. Зокрема, протягом першого півріччя 2019 року для збору твердих побутових відходів для 14 населених пунктів району на загальну суму  більше 600,0 тис.грн. придбано контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів.  Однак для подальшого  впровадження системи  поводження  з відходами необхідно придбати для району  відповідний транспорт.

интернет магазин бытовой техники