купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02232019Новини:

Працевлаштування жінок в сучасному суспільстві

DSCN9136

З метою формування позитивного і свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування та підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей 14 травня 2018 року в Городенківській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено профконсультаційний груповий захід на тему «Жінка на ринку праці».

Провідний фахівець з профорієнтації Зоряна Брус розпочала захід із вправи на підвищення самооцінки «Знайомство». Далі розгорнулась дискусія з проблеми працевлаштування жінок в сучасному суспільстві. Думки присутніх розділились – одні вважають, що працевлаштуватись легше чоловікам, тому що вони претендують на важку фізичну роботу, яка завжди є в попиті, а інші відстоювали думку, що жінки більш гнучкіші та цілеспрямованіші в пошуку роботи. Зазначались проблеми, з якими зіштовхується жінка в пошуках роботи: висока конкуренція на ринку праці, маленькі діти, вік після 40 років і т.і. Обговорювались професійні та особистісні якості особистості, які хочуть бачити в жінках роботодавці. Учасникам запропоновано вправи «10 помилок, яких припускають жінки під час пошуку роботи», «Типова українська жінка».

В ході семінару присутні жваво дискутували на тему «Кар’єра в житті жінки. Сім’я чи кар’єра», визначали шляхи встановлення балансу між сім’єю, кар’єрою та особистісними інтересами.

На завершення заходу учасники дійшли спільної думки, що успішність залежить від самої себе, від цілеспрямованості, від чітко поставленої мети та вміння самопрезентації.

интернет магазин бытовой техники