купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09242020Новини:

Презентація збірки Ганни Мартинюк

Такого аншлагу Будинок культури с. Вікно давно не бачив. Чи не все село прийшло привітати і порадіти за свою талановиту землячку Ганну Карлівну Мартинюк. 17 лютого відбулася презентація її збірки «Поезія душі» в рамках  святкової зустрічі з громадською активісткою, народною поетесою від Бога, яка не маючи інститутів та училищ сягнула слави у рідному селі та і далеко за його межами. Ганна Карлівна довший час очолювала «Союз українок», неодноразово обиралась депутатом сільської та районної рад, брала участь в культурно-мистецьких подіях села.

Розпочалося дійство з благословення отця Мирослава і вдячних слів на її адресу. Свято перепліталось піснями у виконанні фольклорного ансамблю «Вікнянка», в якому Ганна Карлівна є активною учасницею від перших днів створення. З патріотичними піснями ансамбль об’їздив всю Україну, включаючи столичне місто Київ.

Жіночий вокальний ансамбль вчителів дарував задушевні пісні авторці збірки, а вихованці Вікнянського НВК зворушливо декламували її поезію. З сльозами на очах та глибокою тугою аудиторія слухала вірш Ганни Мартинюк про їхнього Героя-земляка Андрія Галая у виконанні вчительки місцевої школи Наталії Книшук.

Вітали талановиту землячку депутат обласної ради Богдан Кобилянський, якому авторка завдячує виходу в світ цієї книги, бо ж саме з його ініціативи районна бібліотека видала збірку поезій пані Ганни. Вдячне слово в адрес авторки прозвучало з уст директора районної книгозбірні Марії Підлеснюк, голови села Володимира Симанчука, доповнювало святкове дійство мультимедійне оформлення, підготовлене педагогами місцевої школи. Цікаво та змістовно перепліталось свято розповідями ведучих сільського бібліотекаря Ольги Гев’юк та вчительки Наталії Книшук. Наостанок, зворушлива увагою земляків, Ганна Карлівна дякувала всім присутнім за пошанівок

интернет магазин бытовой техники