купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Привітання керівництва району з Днем працівника податкової та митної справи України

images-1-4

                                                                             Дорогі друзі!

В умовах трансформації українського суспільства у європейське співтовариство, важко недооцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків ви формуєте міжнародний імідж України, стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави. Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку національної економіки загалом.

Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичимо вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації                                           Ярослав Левкун         

Голова районної Ради                                                           Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники