купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Привітання керівництва району з Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

x_106b0de7

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Районна державна адміністрація та  районна рада щиро і сердечно вітають вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

У цьому контексті все дедалі вагомішу роль відіграють такі галузі економіки як житлово-комунальне господарство та побутове обслуговування населення.

Пріоритетним завданням органів влади всіх рівнів – є створення комфортних умов для життя людей у нашому районі, що, відповідно, вимагає від фахівців галузей творчої роботи над розвитком житлово-комунального господарства та сфери послуг. Віримо, що спільними зусиллями влади нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг.

Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою

Голова райдержадміністрації                                        Ярослав Левкун

Голова районної Ради                                                        Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники