купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів

Відповідно до ЗУ «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» , ЗУ «Про тваринний світ», наказу управління Державного агентства у Івано-Франківській області від 25.02.2019 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області в 2019 році» на території Івано-Франківської області і в т.ч. Городенківського району забороняється любительське рибальство, добування водних біоресурсів на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у водних об’єктах з природним відтворенням в таких межах і такі терміни:

  • в р.Дністер з усіма притоками та водосховищами – з 1 квітня по 10 червня 2019р;
  • в придаткових системах водойм (протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 1 квітня по 30 червня 2019р.

Як виняток, надати рибалкам-любителям право обмеженого вилову риб однією вудкою (поплавцевою або донною) з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, в світлу пору доби  між селами Підвербці та Раковець, а саме:

  • від шосейного мосту Незвисько-Лука вгору проти течії протяжністю 3 км та від цього мосту вниз по течії протяжністю 3 км;
  • від шосейного мосту Поточище-Устечко вгору проти течії до зруйнованого мосту протяжністю 3,5 км та від зазначеного шосейного мосту вниз по течії до руслового повороту Дністра протяждністю 2,5км.

Поряд з вищевикладеним, у прибережних захисних смугах  недопускається проведення господарських та інших робіт (в т.ч. видобування піщано-гавійної суміші, миття автотранспорту,килимів).

Для посилення охорони водних біоресурсів будуть залучені працівники Головного управління Національної поліції, Держекоінспекції та громадські інспектори рибоохорони.

интернет магазин бытовой техники