купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01162021Новини:

Проект «Освітня станція «Д» в Городенці

дебати (1)

17-18 жовтня вже вчергове ГО «Інститут неформальної освіти» за підтримки відділу культури, молоді та спорту  та районної бібліотеки ім. Л. Мартовича провів 2-х денний тренінг для молоді нашого району в рамках  проекту «Освітня станція «Д» за підтримки USAID.

         Нагадаємо, що метою проекту  є залучення до обговорення соціальних тем молоді з малих громад та надання їм інструментів щодо відстоювання власної думки через дебати.

         Отже, цього разу учасники тренінгу вчилися роботі з даними та можливостями аналізу великої кількості різної, а в деяких випадках і суперечливої інформації, технічним особливостям гри, можливостям створення та роботи дискусійного клубу та проведення зустрічей.

         Далі на кращих учасників чекають онлайн-зустрічі з активістами з південно-східних регіонів України, одноденний дебатний турнір з представниками цих регіонів та фінальний етап – участь у 4-хденному  WE.Forum, де 15 учасників з всіх районів нашої області та 15 учасників з південно-східних регіонів України матимуть можливість створити арт-інсталяції, провести дебатний  міні-турнір та багато інших видів активної діяльності та комунікації.

Всі заняття проходять з дотриманням карантинних вимог та норм.

 

интернет магазин бытовой техники