купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Проекти нормативно-правових актів райдержадміністрації

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про організацію громадських робіт на 2014 рік (13.01.2014р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд(22.11.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів,що оплачують проїзд27.08.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про початок опалювального сезону 2013-2014 років 27.08.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд 27.05.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2011р.№110 «Про затвердження платних соціальних послуг, що надаються Городенківським територіальним центром соціального обслуговування»
Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (15.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про встановлення межі транспортної доступності підходящої роботи для незайнятого населення району. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (12.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови “Про визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування у Городенківському районі” Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (11.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови «Про затвердження розміру фактичних норм витрат на порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в районній державній адміністрації». Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції.(23.12.2011р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови «Про організацію громадських робіт на 2013 рік»Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції.(04.03.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації“Про початок опалювального періоду “  та “Про початок опалювального періоду для окремих категорій споживачів” Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (27.09.2011 р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації». Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (07.07.2011 р.)

    Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2011 року №110 “Про затвердження платних соціальних послуг, що надаються Городенківським територіальним центром соціального обслуговування”. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (16.06.2011 р.)

 

   Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації“Про закінчення опалювального сезону”. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (20.03.2013 р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови  “Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд”Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (22.03.2013р.)

Про втрату чинності деяких розпоряджень райдержадміністрації

Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються архівним відділом  Городенківської районної державної адміністрації

Додаток до проекту розпорядження

Відповідно до пункту 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про «гарячу» телефонну лінію районної державної адміністрації та Положення про телефон довіри районної державної адміністрації».Просимо ознайомитися з проектом та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області в установленому законодавством порядку. (21.11.2017 р.)

Розпорядження

Додаток 1

Додаток 2

Відповідно до пункту 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження районної державної адміністрації «Про організацію громадських робіт на 2018 рік».Просимо ознайомитися з проектом та висловити свої пропозиції.Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франеівській області в установленому законодавством порядку. (22.12.2017 р.)

 

интернет магазин бытовой техники