купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08132020Новини:

Професіографічна екскурсія для безробітних

DSCN2805

З метою популяризації робітничих професій та вирішення проблем працевлаштування 20 листопада 2019 року Городенківською районною філією проведено професіографічну екскурсію у ТзОВ «Ніко Лайн» до приватного підприємця Миколи Поливкана.

 Професіографічна екскурсія як одна із форм профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним громадянам побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з роботодавцями.

Головний бухгалтер підприємства привітно зустріла відвідувачів та презентувала виробництво. Вона розповіла та показала специфіку роботи різних цехів, які займаються виробництвом макаронів, різноманітних круп,  муки і соняшнику, їх просушуванням і розфасуванням в тару. Також підприємство займається виготовленням паперових  виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення. Присутніх ознайомили з матеріально-технічною базою підприємства, умовами та оплатою праці. Безробітні на власні очі ознайомились із виробництвом, поспілкувалися з професіоналами своєї справи. Вони отримали змістовну і корисну інформацію про важливість професій укладальника-пакувальника , механіка-налагоджувальника, представника торговельного, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина для того, щоб працювати в даній сфері.

Захід пройшов цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.

 

интернет магазин бытовой техники