купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

Професійне навчання за направленням служби зайнятості – реальна економія коштів роботодавця

DSCN3115

13 лютого 2020 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями району на тему «Професійне навчання за направленням служби зайнятості –  реальна економія коштів роботодавця».

Щоб стати затребуваним на ринку праці, потрібно бути майстром своєї справи. Професіоналізм – це вимога будь-якого сучасного роботодавця до працівника. Зважаючи на ці тенденції, служба зайнятості пропонує безробітним професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване працевлаштування. Професійне навчання для зареєстрованих безробітних за робітничими професіями безкоштовне та здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Роботодавців проінформували про те, що професійне навчання безробітних є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу. Основними цілями професійного навчання є набуття та вдосконалення професійних знань, умінь і навичок особою, відповідно до її покликання й здібностей, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації для професійної діяльності та конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники дізналися, що професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності та здійснюється у навчальних закладах області, а також у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також роботодавцям надано інформацію  про організацію підвищення кваліфікації безробітних (за допомогою курсів цільового призначення, стажування).

интернет магазин бытовой техники