купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10202019Новини:

Профорієнтаційна робота в літній період

З метою надання докладної інформації учнівській молоді про стан ринку праці, його потреби та вимоги до молодих працівників фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 9 липня 2019 року проведено ряд профорієнтаційних заходів в ПЗОВ «Перлина Придністров’я», що знаходиться в с. Михальче.

У формі жвавої дискусії пройшов профінформаційний семінар, на якому діти обговорювали престижність робітничих професій та їх перспективи працевлаштування. А приїхали відпочивати та оздоровитись сюди 182 дітей із різних районів Івано-Франківської та інших областей.

Дітям було запропоновано і багато цікавих вправ та ігор; брейн-ринг, ребуси, анаграми, які вони швидко відгадували та відтворювали. Визначали також свій рівень словесно-логічної пам’яті за допомогою міні-тесту та порівнювали рекомендації психогеометричного тесту зі своїми рисами характеру, вміннями, вподобаннями.

Зі старшою віковою категорією проходила бесіда про конкретні життєві ситуації, в які вони потрапляють під час вибору майбутньої професії, і ці ситуації мають різні гострі неприємні кути, вирішити або «зрізати» які діти мають самі.

Учні були задоволені від проведеного заходу, адже отримали багато цікавої та потрібної інформації і щиро дякували фахівцям Городенківської районної філії за змістовні заходи.

интернет магазин бытовой техники