купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07042020Новини:

Проти Дій Торгівлі Людьми

3

Автостанція – місце, звідки дуже часто жителі нашого району їдуть у пошуках кращої долі та хорошого заробітку. Однак, часто стається так, що блакитні мрії перетворюються у реальне пекло і людина стає жертвою работоргівлі –  одного із найбільш ганебних явищ сучасного світу проти свободи, честі та гідності людини.

В рамках акцій,  приурочених Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми працівниками Городенківського РЦСССДМ  провели на автостанції м.Городенка   інформаційну акцію « Як не потрапити в тенета рабства».

Подорожуючих знайомили з правилами безпечного перетину кордону, розповідали про легальне працевлаштування та навчання за кордоном, ознайомлювали, що треба знати, аби подорож була успішною та безпечною,  що необхідно взяти з собою у дорогу.  Також було роздано інформаційну продукцію у вигляді флаєрів, буклетів, плакатів тощо.

Головна мета акції « ПротиДійТоргівліЛюдьми! » – привернути увагу населення, державних інституцій, ЗМІ до проблеми торгівлі людьми, наслідків сучасного рабства, а також інформування про можливості отримання безкоштовного консультування за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми за номером 527.

интернет магазин бытовой техники