купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09202019Новини:

Відбулася нарада з працівниками Управління та розпорядниками коштів державного та місцевих бюджетів

В Управлінні Державної казначейської служби України у Городенківському районі в Івано-Франківській області 05 червня 2019 року відбулася розширена нарада за участю начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області Смачило Віри Степанівни  з працівниками Управління та розпорядниками коштів державного  та місцевих бюджетів. На зустріч було запрошено голову Городенківської РДА Левкуна Ярослава Ілліча.

Під час зустрічі Віра Степанівна звернула увагу на реалізовані проекти у 2019 році, а також довела до відома головних бухгалтерів перелік проектів, які плануються запровадитись протягом 2019-2020 років.

  Починаючи з 2019 року всі розпорядники коштів місцевих бюджетів перейшли на програмно-цільовий метод відповідно до п.18 Бюджетного Кодексу України.

Звернула увагу на одне із основних нововведень в органах державної казначейської служби України -впровадження в центральному апараті та територіальних органах Казначейства системи електронного документообігу «АСКОД» . Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності» наказом ДКСУ № 102 від 04.04.2019 затверджено Примірний перелік документів , які підлягають реєстрації в СЕД «АСКОД». Згідно вимог вищевказаних нормативно-правових документів вся вхідна кореспонденція підлягає реєстрації через електронну систему документообігу «АСКОД».

Крім того, детально проаналізовано результати оцінювання виконання головними бухгалтерами бюджетних установ своїх повноважень за 2018 рік.Найбільше попереджень було складено за порушення термінів реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань, а також порушення термінів подання бюджетної звітності.

Наголосила, що з 3 липня 2019 року вступили в дію нові рахунки 37 групи (МФО 820172), які відкриті на рівні центрального апарату Державної казначейської служби України та про важливість переходу на систему дистанційного обслуговуванняв програмно-технічному комплексі «Клієнт Казначейства-Казначейство», що є пріоритетною складовою антикорупційної програми Державної казначейської служби на 2019 рік.

На завершення повідомила, що переведення на центральний рівень видатків місцевих бюджетів заплановано з нового бюджетного року, що є найоптимальнішим і найкращим варіантом для працівників казначейської служби та бюджетних установ, а також довела до відома присутніх, що на виконання постанови 1062 та статті 26 Бюджетного кодексу України в Казначействі сформовано робочу групу із створення системи внутрішнього контролю в Державній казначейській службі України (наказ Казначейства від 21.02.2019 №61) та розроблено План заходів із створення системи внутрішнього контролю в Державній казначейській службі України (наказ Казначейства від 04.04.2019 № 103).Найближчим часом буде запроваджено міжнародний номер банківського рахунку IBANта стандарту ISO 20022в СЕП НБУ.

Після проведеної зустрічі Віра Степанівна та Ярослав Ілліч надали  вичерпні відповіді на всі запитання,  які були задані присутніми. Головним бухгалтерам бюджетних установ побажали успіхів у роботі, творчого натхнення та заслуженої шани за почесну відповідальну працю, а працівникам Управління творчої наснаги у відповідальній роботі на благо казначейської служби.

интернет магазин бытовой техники