купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Проведено профінформаційний семінар для батьків учнів 9 класу гімназії ім. А.Крушельницького

DSCN2680

Для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл особливо гостро стоїть питання вибору професійного шляху.  Великий вплив на формування уявлень про майбутню професію мають батьки, вчителі, оточення. Вплив близького оточення на формування думки підлітка базується на відомому психологічному феномені, суть якого полягає у тому, що інформація, яка виходить від батька чи матері, авторитарна і сприймається позитивно, ніж ця ж інформація, яка виходить від чужих людей.

Так, 30 жовтня 2019 року для батьків учнів 9 класу гімназії ім.. А.Крушельницького фахівцем з профорієнтації Городенківської районної філії проведено профінформаційний семінар.

Батьки отримали інформацію як допомогти своїй дитині, як визначити шлях до професійного самовизначення, вказано на помилки, які трапляються при виборі професії. Фахівець служби зайнятості  розповіла про реальну ситуацію на ринку праці району та країни; акцентувала увагу батьків на пріоритетності їх думки, щодо вибору майбутньої професії їх дітей та запропонувала обговорити взаємодію між батьками, класним керівником та фахівцями служби зайнятості щодо подальшої роботи в напрямку орієнтації школярів на свідомий вибір професії. На завершення фахівець служби зайнятості  ознайомила батьків з послугами, які надаються службою, та  наголосила на важливості консультуванні школярів за допомогою профдіагностичних методик, зокрема на профорієнтаційній платформі державної служби зайнятості «Моя професія:консультаційна мережа» .

интернет магазин бытовой техники