купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

ProZorro: Відбувся навчальний семінар для замовників та учасників

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбувся навчальний семінар для замовників та учасників «Пройдемо із Вами повний цикл закупівлі».

У семінарі взяли участь голова райдержадміністрації Роман Жичицький, перший заступник голови РДА Ярослав Левкун, керівники та бухгалтери структурних підрозділів РДА та органів місцевого самоврядування.
Очільник району Роман Жичицький у вступному слові зазначив про актуальність проведення навчального семінару стосовно організації електронних торгів в системі ProZorro, обумовлена необхідністю забезпечення економії бюджетних коштів, зменшення рівня корупції, підвищення довіри бізнесу в сфері державних закупівель та прозорості проведення торгів.
Керівник електронного торгового майданчика «SmartTender.biz» розповів присутнім про особливості роботи з функціоналом майданчика « SmartTender.biz».
Про те як працює принцип ProZorro? Що таке Dozorro ? та планування закупівель проінформула присутніх офіційний представник системи публічних електронних закупівель «ProZorro» та «Dozorro» в м. Івано-Франківськ Христина Зелінська.
Головний редактор журналу «Радник в сфері державних закупівель» Крістіна Бєлякова більш детальніше роз’яснила присутнім про тендерну документацію, допорогові і надпорогові закупівлі,та про систему ризик-індикаторів.
Також про технічну підтримку та можливості майданчика «SmartTender.biz» розповіли спеціалісти проекту «SmartTender.biz» Дмитро Гусак та Євгеній Полторак.
Учасники семінару в режимі діалогу мали чергову нагоду обговорити особливості діяльності системи, знайти відповіді на питання, які виникають в процесі роботи.
В кінці навчального семінару було підбито підсумки та вручено модератором заходу Ольгою Левкун учасникам сертифікати а також призи, які розігрувались наприкінці заходу.

интернет магазин бытовой техники