купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Районні змагання з настільного тенісу

Відповідно до плану роботи відділу освіти , з метою вшанування творців національної державності , захисників незалежності і соборності України , визначення історичного значення подій , пов’язаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття  26-27 березня на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 проходив  турнір з настільного тенісу , присвячений 80- річчю проголошення  Карпатської України. В турнірі взяли участь тенісисти 25 закладів загальної середньої освіти   . Змагання розпочалися з виконання учасниками Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання пам’яті загиблих за волю України . З вітальним словом до учасників змагань звернулись методист РМЦ відділу освіти С.Білоокий , представник районної федерації настільного тенісу , кандидат в майстри спорту Я.Матійчик.

В перший день турніру змагалися учні ЗЗСО І-ІІІ ст. Переможцями змагань стали Андрейчук Василь – Чортовецька ЗОШ та Бабала Ірина – Незвиський НВК . ІІ та ІІІ місця здобули у хлопців Супрун Владислав – Городенківська ЗОШ №2 та Теремко Іван –  Чернелицька ЗОШ , у дівчат Григоришак Вікторія – Далешівська ЗОШ та Тужанська Марія – Серафинецька ЗОШ .

Наступного дня змагалися учні ЗЗСО І-ІІ ст. Перемогли Дяків Ярослава з Луківського НВК та Гериш Роман з Дубківської ЗОШ . Призери змагань у хлопців Бабала Назар – Луківський НВК та Лютак Богдан – Копачинський НВК , у дівчат Рощак Інна – Дубківська ЗОШ та Деренюк Вероніка –Слобідський НВК .

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами відділу освіти  .

 

интернет магазин бытовой техники