купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09212020Новини:

Річниця аварії на Чорнобильській АЕС: день пам’яті

Шановні жителі Городенківщини!

26 квітня  ми  вшановуємо пам’ять  і схиляємо голови перед світлою пам’яттю   тих, хто захистив  світ від страшної біди ціною  свого здоров’я і життя. Ми щиро  співчуваємо  сім’ям загиблих від  радіоактивного випромінювання.

В пам’яті людства ніколи не втихне біль втрати, пов’язаної  з найбільшою трагічною подією, трагедією світового масштабу.

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній станції.   Вибух тільки одного реактора призвів до масового забруднення території України на площі 9 мільйонів гектарів.

Понад три десятиліття не вщухає біль суспільства від втрат людських життів, понівечених долей, сплюндрованої природи, знищення матеріальних ресурсів. І, очевидно, болюча рана не затягнеться і в найближчі сто років – адже чорнобильська катастрофа є найбільшою глобальною загрозою для стабільності і геному людини. Науковці стверджують: для багатьох небезпечних захворювань прихована фаза завершується після двох десятків літ, а радіоактивний цезій, широко рознесений катастрофою, має 30-річний час піврозпаду.

На ліквідацію аварії були кинуті  пожарні частини.   Люди ще не розуміли  глобальних  наслідків  катастрофи.  Невидимий ворог, радіація, поражала всіх, хто  находився в епіцентрі вибуху  і  далеко за його межами.  В ті дні Прип’ять нагадувала бойовий рубіж, а обстановка – фронтову, коли  на зміну одним бійцям – ліквідаторам приходили інші.   Людина розпочала боротьбу зі своїм винаходом. Тільки один факт відокремлював цих людей від основної маси – це головне завдання: ліквідувати наслідки  катастрофи,  навіть рискуючи своїм   здоров’ям і життям.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Ви – вдвічі герої, тому що найшли  в собі мужність, відвагу, силу волі, щоб в мирний час захистити людство від найбільшого лиха – радіації.

Ми щиро  співчуваємо  сім’ям загиблих від  радіоактивного випромінювання.

Голова районної

державної адміністрації                                                         Ярослав Левкун

интернет магазин бытовой техники