купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03222019Новини:

Розмір аліментів на 2017 рік в Україні. 

Сімейні відносини, дуже не передбачувані. Кожен мріє про міцну родину, проте не завжди вдається зберегти стосунки. Саме тоді виникають розбіжності у поглядах та їх вирішенні.

Одним з найгостріших питань, з яким звертаються громадяни нашого району до Бюро правової допомоги, постає проживання та утримання дитини, а саме, сплата аліментів.
Всім відомо, що батьки зобов’язані утримувати дитину до її повноліття, а той, з батьків, що проживає окремо, ще й сплачувати аліменти. Тут часто відбуваються суперечки.
Найпростішим вирішенням є домовленість сторін, тобто добровільно встановити дату та суму грошей, необхідних на дитину. Та не можна забувати про ті випадки, коли батько та мати не змогли дійти спільного висновку. Що ж робити тоді?
В такому випадку залишається звертатись до суду, з питанням про вирішення суми аліментів. Суд збирає необхідну інформацію, про те під час винесення рішення суддя керується не лише фактичними даними, а й моральним переконанням. На розмір сплати можуть впливати різні фактори. Так, наприклад, дохід Відповідача (особи, яка має сплачувати аліменти) є мінливим, не регулярним, або інколи сплачується в натурі. Це великою мірою впливає на збільшення чи зменшення розміру аліментів, але в будь-якому випадку, не може бути менш ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
В таких ситуаціях необхідно звернутись до Закону України «Про Державний Бюджет», де вказано сталу грошову суму на кожен період року. Слід не забувати, що сума сплати аліментів змінюється не лише кожного року, а й у певних періодах, що також внесено до закону. Невеликій кількості громадян є відомим цей факт, тому дуже часто батьки допускаються помилки, та не отримують кошти, які належать їм на утримання дитини.
Так, Згідно з Законом України «Про Державний Бюджет»
станом на 2017 р. встановлено прожитковий мінімум дітей віком до 6 років:
з 1 січня 2017 року – 1355 гривень; мінімальна сума на одну дитину – 406,50 грн.
з 1 травня – 1426 гривень; мінімальна сума на одну дитину – 427,80 грн.
з 1 грудня – 1492 гривні; мінімальна сума на одну дитину – 447,60 грн.
Прожитковий мінімум дітей віком від 6 до 18 років:
з 1 січня 2017 року – 1689 гривень; мінімальна сума на одну дитину – 506,70 грн.
з 1 травня – 1777 гривень; мінімальна сума на одну дитину – 533,10 грн.
з 1 грудня – 1860 гривень; мінімальна сума на одну дитину – 558 грн.
Після винесення ухвали суддею, ухвала та виконавчий лист передається до Державної Виконавчої Служби. Саме там займаються розрахунком аліментів. Потрібно слідкувати за розрахунками Державної Виконавчої Служби, а також Законами України.

 Якщо Вам потрібні юридичні консультації чи послуги адвоката безоплатно,звертайтесь в Городенківське бюро безоплатної  правової допомоги, де працівники Бюро допоможуть Вам  із вирішенням питань, дадуть поради для запобігання помилок та порушення Ваших прав. Звертайтеся за адресою: м. Городенка, вул. Т.Шевченка, 69. Тел.: 2-11-15, моб.тел.: +380689063050.

 

З повагою, головний спеціаліст «Городенківського бюро правової допомоги» Лілія Мороз

интернет магазин бытовой техники