купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Рятувальники провели навчання на Городенківському сирзаводі

78126223_594845687938886_6631390777303891968_n

Бути готовим до дій за призначенням, постійно відшліфовувати свій професіоналізм до автоматизму рятувальникам допомагають тактико-спеціальні навчання, котрі щорічно проводяться на потенційно небезпечних об’єктах району.

Під час таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу підприємства на предмет дій у разі виникнення пожежі.

29 листопада було проведено тактико-спеціальні навчання на території ТЗОВ «Городенківський сирзавод» , під час яких рятувальники відпрацьовували  свої дії  спільно з працівниками об’єкту у випадку виникнення пожежі. Ці навчання мали за мету перевірити  оперативну готовність працівників пожежно-рятувальної служби, взаємодію між рятувальниками, службами взаємодії та адміністрацією об’єкта.

За тактичним задумом навчань, внаслідок короткого замикання компресорної установки  сталася пожежа , яка поширилась на площу близько 50 кв. м. Внаслідок пожежі відбулося пошкодження трубопроводу хімічно-небезпечної речовини- Аміак, яка вибухнула. Також внаслідок аварійної ситуації біля компресорної установки 2 працівники заводу отримали травми та потребували евакуації і медичної допомоги.

Охоронець об’єкту повідомив про пожежу чергового, а той негайно зателефонував до Служби порятунку на «101». До місця пожежі прибули  2два чергові відділення ДПРЧ-13, МПК с.Виноград та МПК смт.Чернелиця. Вони евакуювали  умовно постраждалих з зони ураження, оперативно локалізували та ліквідували умовну пожежу.

Такі навчання є надзвичайно важливими як для професійних рятувальників, так і для працівників об’єкту, адже моделювання умовних надзвичайних ситуацій значно полегшує роботу вогнеборців у реальних умовах.

 

интернет магазин бытовой техники