купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03022021Новини:

Семінар-навчання з секретарями місцевих рад

CIMG0341

В залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар–навчання секретарів міської, селищної та сільських рад району. Відкрив семінар керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк, який наголосив на важливості роз’яснення змін в нормативно-правових актах для належної роботи органів місцевого самоврядування.

            У ході семінару-наради було обговорено  ряд важливих питань.

Про взаємодію органів місцевого самоврядування та Городенківського РВК  з питань призову на осінню строкову військову службу, службу за контрактом та ведення військового обліку проінформував Володимир Романчук – заступник військового комісара Городенківського РВК.

Ярослав Кравчук – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації дав роз’яснення щодо монетизації пільг для населення та про особливості призначення субсидій на житлово-комунальні послуги для населення в опалювальному сезоні 2019-2020 років.

       Про роботу Городенківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ в Івано-Франківській області та про реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України довела до відома присутніх начальник районного відділу обслуговування громадян Віра Ковалів.

       Начальник архівного відділу  РДА Галина Козьмін дала роз’яснення щодо внесених змін від 17.04.2019 року №375 до деяких Постанов КМУ щодо документування управлінської діяльності.

   Нарада-семінар пройшла у ході живого спілкування.

   Під час семінару-наради секретарі отримали вичерпні відповіді на питання, які були винесенні для обговорення.

На завершення семінару Степан Михайлюк присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.

интернет магазин бытовой техники