купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України

DSCN2560

25 вересня 2019 року для осіб, що перебувають на обліку в Городенківській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості як безробітні, проведено профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Фахівець з профорієнтації районної філії проаналізувала стан ринку праці, ознайомила з наявними вакансіями. Як варіант працевлаштування розглядалась військова служба за контрактом.

Перед присутніми виступив заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Городенківського районного військового комісаріату майор Володимир Романчук, який проінформував про види Збройних сил, переваги військової служби за контрактом, соціальний пакет та перспективи кар’єрного росту. Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на запитання та обговорювали, що без належного фінансового забезпечення не можуть залишатись ті, хто ризикуючи власним життям, захищають батьківщину

В. Романчук зазначив, що Збройні сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації сума збільшується. На завершення заходу учасники отримали інформаційні листівки, в яких зазначені переваги військової служби та адреси військових комісаріатів.

DSCN2557

интернет магазин бытовой техники